Esu Jevgenija Puriuškienė, klininkinė psichologė. Teikiu individualias konsultacijas suaugusiems.

Konsultacijos kaina €50, trukmė 50 min. 
Konsultuoju lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.
Kaip tai vyksta 
Daugiau apie mane 

Psichologija - mano antroji profesija, į ją atėjau iš IT sferos. Klinikinės psichologijos magistro laipsnį įgijau Vilniaus universitete, praktinius įgūdžius tobulinau savanoriaudama Jaunimo linijoje bei Vilniaus miesto psichikos centre. Nuolatos tobulinu savo kompetencijas asmeninėje supervizijoje, dalyvaudama mokymuose ir seminaruose. Esu Lietuvos analitinės psichologijos asociacijos organizuojamos psichoterapinių įgūdžių mokymo programos dalyvė. Esu Lietuvos psichologų sąjungos narė. Laikausi Psichologų profesinės etikos kodekso.

Didžiausią savo profesijos prasmę matau tame, kad galiu būti su žmogumi tuomet, kai sunku, galiu būti šalia ir klausytis. Poreikį būti išklausytai prisiminu dar nuo vaikystės, tuomet atrodė, kad kiekvienas pokalbis baigdavosi per greitai, kad norėčiau kalbėti kažkam dar ir dar. Dirbdama konsultantę IT sferoje, psichologe ligoninėje arba mokykloje, savanore "Jaunimo linijoje" - visur susidurdavau su tuo, kaip svarbu žmogui suteikti erdvę papasakoti. Papasakoti apie tai, apie ką norisi kalbėti, apie tai, kas svarbu dabar, apie tai, kas žmogų supa ir kas iš to, kas supa, jį paliečia. Žinojimas, kad, kas benutiktų, galėsi apie tai papasakoti kažkam, kam rūpi, leidžia į savo gyvenimą pažvelgti kaip į įdomų nuotykį, o ne kaip į kasdienį susidūrimą su skaudžia realybe. 

Savo darbe remiuosi humanistinės psichologijos principais. Manau, kad kiekvienas žmogus savyje turi vidinį jausmą, kuris lydi ir parodo, kas iš tikro yra svarbu, ir kiek nuo to svarbumo yra nukrypstama. Mano, kaip konsultanto, darbas - suteikti saugią erdvę, kurioje šis vidinis jausmas gali skleistis, būti pamatytas ir išgirstas, kurioje žmogus išmoktų sukurti ryšį su juo, juo pasirūpinti ir leisti jam pasirūpinti savimi.  

Tikiu, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas yra unikalus ir vertingas, o sunkumai ir kančia - tokia pat neatsiejama gyvenimo dalis, kaip džiaugsmas ir laimė. Konsultacijose kviečiu tyrinėti savo gyvenimą ir ieškoti būdų ne tik įveikti sunkumus, bet ir atrasti savo autentišką gyvenimo kelią. 
LPS narys
Su manimi galite susisiekti

Adresas: Vilnius, Švitrigailos 11a, įėjimas iš pastato šono, 3 aukštas, 340 kabinetas.

© 2018, miestopsichologai.lt
Viršelio paveikslėlio autoriaus teisių turėtojas © Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka